Nakupte nábytek za skvělé ceny

2x matrace dřevo heuréka

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Garnýže -
vám poradí, jak vybírat Garnýže. Vybírejte si Garnýže podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.
Ložnice -
vám poradí, jak vybírat Ložnice. Vybírejte si Ložnice podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.
Ložnice Inez plus alternativy -
Ložnice v moderním designu. Sestava se skládá z 6 dílů- postel, noční stolek, 2x skříň, komoda, zrcadlo. Pružinová matrace a úložný prostor v ceně. Jednotlivé díly lze objednat i samostatně.
Zahradní lehátka -
vám poradí, jak vybírat Zahradní lehátka. Vybírejte si Zahradní lehátka podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.
Matrace Tropico -
Hodnocení produktu: 100% 100% (Perfektní) 1 recenze. tuhost 4 – tvrdé, HR pěnové, 150 kg, 7 Matrace Tropico Forest Luxusní visco matrace systému AirForce, přinášející maximální komfort a vzdušnost, které se vyrovnají jen nejprodyšnější pružinové matr
Kolébky -
vám poradí, jak vybírat Kolébky. Vybírejte si Kolébky podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.
vidaXL—
Postel ve stavu se 3 závadami - suky na postele, prasklé dřevo nosné části, rýha na hlavní pelesti. Matrace stále nedorazila, 2x volání na linku, nikdo neví kde je matrace, 5 dní ležíme s manželem na zemi, jelikož postel je již smontovaná a matrace m
Zahradní houpačky -
Hodnocení produktu: 0%. dřevo, 166 cm, 166 cm, 300 kg, 50 kg Parametry Nosnost 300 kg Délka 125 cm Šířka 166 cm Výška 209 cm Luxusní zahradní houpací lavice se stříškou, vyrobená z tvrdého tropického dřeva Meranti.
Dům a zahrada -
vám poradí, jak vybírat Dům a zahrada. Vybírejte si Dům a zahrada podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.
Matrace Mpo -
Hodnocení produktu: 93% 93% (Perfektní) 3 recenze. tuhost 2 – měkké, HR pěnové, 120 kg, Zdravotní matrace, 5 Jak je matrace OPTIMA vyrobena? Zdravotní matrace Optima s nosností 130 kg a výškou 16 cm poskytne dokonalou oporu vaší páteři po celodenní z