account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Kraje - Chebský deník

O víkendu za krajským fotbalem Karlovarský kraj – O víkendu se rozehrají další fotbalové soutěže. První podzimní kolo má na programu krajský přebor mužů, krajská I.

Kraje - Valašský deník

Krajský přebor: sedm set fanoušků pomohlo Kvasicím k další výhře Více jak 700 diváků si našlo cestu na zápas 2. kola fotbalového krajského přeboru v Kvasicích,… Kraje

Kraje - Hradecký deník

Nejdůležitější informace a události z Hradce Králové a okolí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Kraje - Blanenský deník

Brno– Krajský přebor fotbalistů předehrával 14. kolo. V Brně-Komárově domácí Sparta jasně přehrála Olympii Ráječko, která tak nenavázala na dobrý druhý… Kraje

Kraje - Benešovský deník

Vítězná divočina ve Voticích Tři góly i tři červené karty viděli diváci ve Voticích. Především pak ale trochu překvapivé, ale o to důležitější vítězství domácího celku 2:1.

Kraje - Kroměřížský deník

Kraje - Sokolovský deník

Chebská Hvězda vyhořela v Horním Slavkově, ten tak dosáhl na bronz Karlovarský kraj – Hotovo. Šestadvacátým kolem se uzavřel krajský přebor mužů Karlovarského kraje…

Kraje - Náchodský deník

Nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Kraje - Olomoucký deník

Kraje - Písecký deník

Dvě penalty Jirouše rozhodly Čížová – Pražané potvrdili, že právem patří do horní části tabulky a drželi s Čížovou krok, o zaslouženém vítězství domácích fotbalistů ale po půli dvěma…