Nakupte nábytek za skvělé ceny

campingový stůl skládací deštník

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Skládací piknikový stůl, 69 x 77 x 49 cm Pěkný a stabilní skládací stůl. L ze ho snadno přepravovat a skladovat. Je ideální na jakékoliv oslavy doma, na terase v zahradě nebo při kempování.
Objednací cool módní trendy čas Outdoor a camping Campingový nábytek Campingový stůl Coleman 2000024717. Campingový a piknikový set - stůl se židlemi rozkládací . Zahradní a campingový nábytek Cateringové stoly a lavice Umělé stromky a palmy do inter
Skládací kempingový stůl s lavicemi TSS | nebo cestování. Skládací kempingový set - stůl + 2 lavice je možné složit do přenosného kufříku o rozměrech 86 x 39 x 11 cm (včetně laviček), tudíž si jej s sebou můžete vzít téměř kamkoliv.
Party stan, nůžkový stan, zahradní altán, skládací stůl, prodejní pult, campingový stolek, kempingový stůl
Skládací kempingový stůl s lavicemi TSS picnic - modrý Skládací kempingový set - stůl + 2 lavice v modré barvě je možné složit do přenosného kufříku o rozměrech 86 x 39 x 11 cm (včetně laviček), tudíž si jej s sebou můžete vzít téměř kamkoliv.
Campingový stůl, zahradní, skládací 70x70cm 3,6Kg Datum vložení do archivu: 20.XI.2014 Prodejce: www_AZ-impex_eu Zahradní skládací piknikový stůl 69 x 77 x 49 cm | Aukro Kokiskashop; Zlatá peče 1 x Skládací piknikový stůl, 69 x 77 x 49 cm Campingový
Campingový skládací stůl 120 x 60 x 70 cm - 4,7 Kg. Jídelní stůl skládací Icon Italský nábytek - Skládací jídelní stůl Icon, deska i vkládací díly jsou z lamina nebo dýhy. Stůl je velice vhodný do malých prostorů. Do vnitřního prostoru stolu se vejde
Stůl Coleman 6 in1 TABLE - Český ráj outdoor sports Ve složeném stavu je to lehký plochý “kufřík”. Po rozbalení kuchyňka, jídelna, bar, pracovna, rodinný stůl, Skládací campingový stůl.
campingový stůl skládací - Skládací kempingový stůl s židlemi TSP011 - Skládací kempingový set, stůl + 4 židle, lze složit do přenosného kufříku. Kempingový nábytek, skládací židle, stoly, postele si kempingový nábytek.
Nabízíme campingové židle, stoly, cestovní skříně, boxy a úložné prostory, vynikající skladností, lehkou vahou a pevným materiálem. Nakupujte kvalitu přímo u výrobce.